flag Судова влада України
Увага! Суд не здійснює правосуддя. Підсудність змінено на Першотравенський міський суд Дніпропетровської області

Триває формування списку присяжних Біловодського районного суду Луганської області

19 листопада 2019, 16:46

ТРИВАЄ  ФОРМУВАННЯ СПИСКУ  ПРИСЯЖНИХ   БІЛОВОДСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Доводимо до відома громадян, проживаючих на території Біловодського районну Луганської області, що Біловодською радою оголошено прийом документів кандидатів у присяжні Біловодського районного суду Луганської області наступного змісту:

   «Біловодська районна рада відповідно до вимог статті 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», на підставі подання Територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області від 10.09.2019 року № 1477/219-13, формує список присяжних для Біловодського районного суду Луганської області у кількості 13 осіб».

   Якщо Ви постійно проживаєте на території, на яку поширюється юрисдикція Біловодського районного суду Луганської області та виявили бажання бути присяжними, просимо подати до 01 грудня 2019 року до Біловодської районної ради за адресою: вул. Центральна, 130, смт. Біловодськ, Біловодського району, Луганської області, 92801, такі документи:

  1. Власноручно написану заяву з додатками, про включення до списку присяжних Біловодського районного суду Луганської області (див. зразок).

Довідки за телефоном: (06466) 2-00-06,

Електронна адреса для листування: raysovet@bv.lg.ukrtel.net

Додаткова інформація:

Хто може стати присяжними?

Відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» присяжними може бути обраний громадянин України, який досяг 30 років і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду.

 

Хто не може бути присяжним?

Присяжними не можуть бути громадяни, які:

  1. визнанні судом обмежено дієздатними або недієздатними;
  2. які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;
  3. які мають незняту чи непогашену судимість;
  4. народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;
  5. особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
  6. громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;
  7. особи, які не володіють державною мовою.

 

Присяжні є суб’єктами декларування

 Відповідно до пункту «ґ» пункту 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» до суб’єктів декларування та відповідності за корупційні правопорушення відносяться присяжні (під час виконання ними обов’язків у суді), тобто під час залучення до розгляду конкретної справи.

 У особи з моменту виконання обов’язків присяжного, виникає зобов’язання подати шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.»

 

 За повідомленням прес-служби суду.